International / З’їзд Народних Депутатів УКР
International

З’їзд Народних Депутатів УКР

6 декабря, 2022

Поделится новостью

З’їзд Народних Депутатів – парламент перехідного періоду Росії, заснований з ініціативи 59 російських депутатів різного рівня – від федерального до муніципального – для здійснення повноважень законодавчої влади після остаточного колапсу режиму Володимира Путіна, що узурпував владу.

У нинішніх умовах, коли проведення демократичних виборів у Росії неможливе, члени Федеральних Зборів, регіональних законодавчих органів, муніципальні депутати, і навіть обрані представники виконавчої влади є єдиними представниками нашого суспільства та держави, мають демократичну легітимність, отриману ними від російських громадян – своїх виборців. Незалежно від зовнішніх обставин, після фактичної заборони на легальну політичну діяльність у РФ, вони є єдиними законними носіями владних повноважень у Росії.

Народні представники, які мають такий легітимний мандат, мають сьогодні виконати свої зобов’язання перед виборцями, всіма російськими громадянами, перед своєю країною та майбутніми поколіннями. Суть цих зобов’язань – створення легітимного центру влади, який у майбутньому сформує Уряд національної єдності та силові структури Вільної Росії, а вони, у свою чергу, забезпечать усе необхідне для правової та демократичної перевстановлення Російської Державності.

З’їзд Народних Депутатів виконуватиме функції російського парламенту з моменту усунення режиму Путіна від влади і до закінчення перехідного періоду, протягом якого буде перезапущено політичну систему Росії та обрано законні органи влади. Після цього З’їзд буде розпущений, а його рішення має підтвердити новий парламент.

4-7 листопада 2022 року у містечку Яблонна під Варшавою пройшло перше пленарне засідання З’їзду. На ньому були прийняті:

  • Основоположна Декларація З’їзду, що відображає світогляд, який об’єднує всіх делегатів;
  • Акт про роботу перехідного парламенту, що визначає правові засади роботи З’їзду;
  • Акт про Рух Опору, який визначає порядок самоорганізації та правові рамки роботи протестного руху у Вітчизні та за її межами;
  • Перелік першочергових законодавчих актів, які будуть набирати чинності негайно після зміни влади, в т.ч. Акт про мир, Акт про люстрацію, Акт про економічну свободу, Акт про свободу слова та інші найважливіші рішення;

З’їзд народних депутатів створив робочу групу розробки концепції нової Конституції Росії.

На першому З’їзді також було ухвалено рішення увійти до угоди про створення Міжнародної Антиавторитарної Спілки, покликаної координувати боротьбу з авторитарними режимами на всьому пострадянському просторі.

Також З’їзд звернувся до народів Росії, України та світу, а також до парламентів та урядів країн антипутінської коаліції. Окремо З’їзд закликав представників різних політичних течій російської опозиції до співпраці щодо вибудовування майбутнього російського законодавства.

Демократію та Право не можна відкладати «на майбутнє». Демократія та Право починаються тут і зараз, і разом із ними, тут і зараз, починається нова, Вільна Росія. І ті, хто має легітимні повноваження для того, щоб закласти перший камінь у фундамент нашого майбутнього – майбутнього без війни та без тиранії – не лише можуть, а й зобов’язані це зробити!

 

Робочі матеріали З’їзду та програма публікуватимуться на сайті https://rosdep.org

Другие новости