International / ЗВЕРНЕННЯ I З’їзду Народних Депутатів до Верховної Ради та уряду України UKR
International

ЗВЕРНЕННЯ I З’їзду Народних Депутатів до Верховної Ради та уряду України UKR

6 декабря, 2022

Поделится новостью

6-го листопада, 2022 р.                                                                         Яблонна, Польща

Шановні колеги!

Сьогодні, коли Європа та весь світ переживають критичний момент своєї історії,

Коли всередині Росії знищено останні паростки легальної політичної діяльності, керівництво країни втратило всі ознаки легітимності та здійснено узурпацію влади,

Коли всі найпомітніші представники опозиції або перебувають у в’язниці, або витіснені на еміграцію,

Коли Російська Федерація під керівництвом Володимира Путіна стала центром озброєної агресії проти суміжних народів та джерелом небезпеки для всього світу,

Ми, легітимно обрані російські депутати, які отримали свої мандати в довоєнні роки від громадян Росії під час міжнародно-визнаних виборів, об’єдналися для роботи в рамках З’їзду Народних Депутатів.

Ми повідомляємо вам,
що приймаємо на себе повноваження легітимного перехідного парламенту Росії, який здійснюватиме свої функції аж до обрання нових законних органів влади.

Ми пропонуємо вам встановити офіційні взаємини між нами та відмовитися від контактів з Держдумою РФ, Урядом РФ та Президентом РФ як законними представниками Росії та її народу.

Ми готові координувати від імені Росії спільну роботу щодо встановлення та покарання винних у військових злочинах в Україні, а також щодо реалізації ефективної санкційної політики щодо громадян РФ, відповідальних за розв’язування та ведення воєнних дій.

Ми також просимо вас повідомляти нам про заарештовані активи РФ і підсанкційних громадян РФ з метою їхнього якнайшвидшого розблокування для використання на відновлення економіки України, що постраждала від агресії путінського режиму.

Нами обрано Надзвичайного та Повноважного Представника для комунікації між нами – Іллю Пономарьова.

Також додаємо до цього листу наше офіційне звернення до громадян України та додаткову інформацію про З’їзд.

За зарученням I З’їзду Народних Депутатів (59 делегатів від 32 регіонів Росії),
члени Виконавчої Ради З’їзду:

(Геннадій Гудков , головуючий на засіданні І З’їзду)

 

 

(Ілля Пономарьов, головуючий на засіданні ВР З’їзду)

 

 


I З’ЇЗД НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ

Звернення до громадян України

 

6-го листопада 2022 р.                                                                          Яблонна, Польща

Українці, дорогі сусіди!

У ці важкі дні, коли випущені російськими солдатами снаряди, бомби та ракети рвуться на території України і щодня гинуть як озброєні, так і мирні українці, жінки, діти, нам важко розраховувати на те, що ви почуєте нас. Але ми спробуємо.

Можливо, в тому, що Путін розв’язав цю війну ще у 2014 році, немає безпосередньо вини учасників З’їзду Народних Депутатів. Багато хто з нас попереджав про небезпеку, яка виходить від путінської влади, організовували і брали участь в акціях протесту, голосували проти рішень, що ведуть нас до кровопролиття. Але наша відповідальність нікуди не поділася: зупинити війну ми не змогли. Як не крути, цей упир захопив владу в нашій країні, і ми нічого не змогли протиставити цьому. І покаяння, деімперіалізацію та денацифікацію нам, росіянам, доведеться проходити всім разом.

Сьогодні ви сплачуєте величезну ціну за свою свободу, тому що ми не заплатили раніше за свою. Цьому немає виправдань. Божевільний диктатор завжди може збільшити кількість жертв у десятки, сотні разів.

Ми вступили у боротьбу. Пізно. Не в тій кількісті. Не на всіх фронтах. Але принаймні ми, учасники російського антипутінського опору, можемо дивитися вам у вічі. В особистій якості. Кожен з нас. Не ставте хрест на всіх росіянах. У Росії багато тих, хто любить Україну, але боїться та не розуміє, як його особиста жертва зможе вам допомогти.

Ви не повинні здобувати нам свободу. Це наша робота. Але нам її треба робити разом, пліч-о-пліч – тільки так це буде можливо. І вже тисячі наших співвітчизників уже зараз воюють на боці України, і ще багато тисяч готові вступити у цю боротьбу – якщо ви нам дозволите це зробити.

Чи вдасться перемогти диктатуру і зупинити війну? Ми спробуємо. І якщо це вдасться, ми обіцяємо звільнити окуповані території та домовитися з усіх спірних питань. Тільки демократична Росія, яка позбулася імперських амбіцій, зможе жити в мирі зі своїми сусідами!

Слава Україні!

Депутати З’їзду Народних Депутатів (59 делегатів від 32 регіонів Росії)


З’їзд Народних Депутатів

З’їзд Народних Депутатів – парламент перехідного періоду Росії, заснований з ініціативи 59 російських депутатів різного рівня – від федерального до муніципального – для здійснення повноважень законодавчої влади після остаточного колапсу режиму Володимира Путіна, що узурпував владу.

У нинішніх умовах, коли проведення демократичних виборів у Росії неможливе, члени Федеральних Зборів, регіональних законодавчих органів, муніципальні депутати, і навіть обрані представники виконавчої влади є єдиними представниками нашого суспільства та держави, мають демократичну легітимність, отриману ними від російських громадян – своїх виборців. Незалежно від зовнішніх обставин, після фактичної заборони на легальну політичну діяльність у РФ, вони є єдиними законними носіями владних повноважень у Росії.

Народні представники, які мають такий легітимний мандат, мають сьогодні виконати свої зобов’язання перед виборцями, всіма російськими громадянами, перед своєю країною та майбутніми поколіннями. Суть цих зобов’язань – створення легітимного центру влади, який у майбутньому сформує Уряд національної єдності та силові структури Вільної Росії, а вони, у свою чергу, забезпечать усе необхідне для правової та демократичної перевстановлення Російської Державності.

З’їзд Народних Депутатів виконуватиме функції російського парламенту з моменту усунення режиму Путіна від влади і до закінчення перехідного періоду, протягом якого буде перезапущено політичну систему Росії та обрано законні органи влади. Після цього З’їзд буде розпущений, а його рішення має підтвердити новий парламент.

4-7 листопада 2022 року у містечку Яблонна під Варшавою пройшло перше пленарне засідання З’їзду. На ньому були прийняті:

  • Основоположна Декларація З’їзду, що відображає світогляд, який об’єднує всіх делегатів;
  • Акт про роботу перехідного парламенту, що визначає правові засади роботи З’їзду;
  • Акт про Рух Опору, який визначає порядок самоорганізації та правові рамки роботи протестного руху у Вітчизні та за її межами;
  • Перелік першочергових законодавчих актів, які будуть набирати чинності негайно після зміни влади, в т.ч. Акт про мир, Акт про люстрацію, Акт про економічну свободу, Акт про свободу слова та інші найважливіші рішення;

З’їзд народних депутатів створив робочу групу розробки концепції нової Конституції Росії.

На першому З’їзді також було ухвалено рішення увійти до угоди про створення Міжнародної Антиавторитарної Спілки, покликаної координувати боротьбу з авторитарними режимами на всьому пострадянському просторі.

Також З’їзд звернувся до народів Росії, України та світу, а також до парламентів та урядів країн антипутінської коаліції. Окремо З’їзд закликав представників різних політичних течій російської опозиції до співпраці щодо вибудовування майбутнього російського законодавства.

Демократію та Право не можна відкладати «на майбутнє». Демократія та Право починаються тут і зараз, і разом із ними, тут і зараз, починається нова, Вільна Росія. І ті, хто має легітимні повноваження для того, щоб закласти перший камінь у фундамент нашого майбутнього – майбутнього без війни та без тиранії – не лише можуть, а й зобов’язані це зробити!

Робочі матеріали З’їзду та програма публікуватимуться на сайті: https://rosdep.org

Другие новости